Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fromilid uno 500 mg antibiotik...

Fromilid uno 500 mg antibiotikumot szedek második napja. Lehet-e emellett alkoholt fogyasztani?

Figyelt kérdés
A tájékoztatóban említést sem tesznek az alkoholról, de emlékeim szerint - hála ritkán vagyok beteg - nem lehet alkoholt fogyasztani az antibiotikumok mellett, de akkor miért nincs ráírva. Ma bálba vagyunk hivatalosak :)))
2010. márc. 6. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Semmilyen gyógyszer mellett nem ajánlott, de antibiotikumnál főleg.
2010. márc. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak bizonyos típusú antibiotikumok, amik mellett tilos, ezt fel is tüntetik a betegtájékoztatón. A többinél ugyan nincs tiltás, de akkor sem ajánlott.
2010. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is felírta az orvosom az elsőt tegnap előtt reggel 11 órakor vettem be a másodikat tegnap reggel 9 órakor vettem be este 10 re halucináltam tőle, meg csúsztak a képek mint ha részeg lennék csak élesebben láttam :S
2012. márc. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!