Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Befelé forduló mellbimbó...

Sasika12 kérdése:

Befelé forduló mellbimbó növésben lévő mellnél még változhat?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdett el nőni a mellem , eddig nem volt ilyen és a családomban sincs más ilyen (mama,anya,nővérem ). Nem is fordul teljesen befelé csak egy picit , legalább is a képek alapján így ítéltem meg. Változhat még? ÉS ha nem akkor tehetek ellene valamit? 15/L

2015. júl. 26. 16:21
 1/4 anonim válasza:
szerintem igen,küld képet pls hogy mennyire fordul befelé
2015. júl. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nehogy képet küldj! Itt fog rajta élvezkedni a fél internet.

Anyukáddal beszélj erről, és esetleg egy nőgyógyásszal. És ne akard saját magad felállítani a diagnózist.

2015. júl. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Bizony,képet nehogy küldj, ez csak egy élvezkedő hülyegyerek!!!



Nekem is ilyen volt,most meg kiszúrja a pólómat! nyugi!!! :)

2015. aug. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Scav ***** válasza:

Attól függ... Képküldésben nincs semmi rossz, ha nem látszik az arcod, meg a háttér. Max nem az igazat mondja, akinek elküldöd és rajta fog élvezkedni. De lehet elmondja, mit gondol valójában.

Az viszont fura, hogy másnak nincs ilyen a családban, mert ez genetikai ok. Lehet, hogy nem is fordul befelé, csak amíg fejlődik, addig nem egységes a fejlődés szintje és a bimbóudvar jobban növekszik, mint maga a bimbó. Akkor nem befordulva van, hanem csak "beágyazódva". Később majd kiemelkedik. Néztél a neten erről képet? Biztos, hogy befordulva van?

2015. aug. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!