Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan melegíthetném fel az...

Hogyan melegíthetném fel az egyfolytában fagyos végtagjaimat?

Figyelt kérdés
Nem csak hogy hidegek, de hihetetlenül fáznak is. A kezemhez már hozzászoktam, de a lábaimat egyszerűen nem tudom... Már vettem gyapjú, hő visszatartós talpbetétet, igyekszem folyamatosan mozgatni a lábujjaimat, kipróbáltam egy zokniban, de olyan is előfordult, hogy 4 volt rajtam. Akár bundás cipő, akár nem, én akkor is úgy érzem mintha egy vödör jégben tartanám a lábam egész nap. Eddig az egyetlen megoldás a melegvizes lábfürdő, de ez is csak itthon kivitelezhető, és ideig óráig tart. Már nagyon elegem van belőle, ráadásul fel is fázok rendesen miatta egyfolytában. Volt már valakinél hasonló? Ti mit csináltatok?
2010. márc. 9. 16:11
 1/1 anonim válasza:
szerintem a vérkeringéssel van probléma.
2010. márc. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!