Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A zajvédő füldugó nem esik ki...

A zajvédő füldugó nem esik ki a fülből alvás közben?

Figyelt kérdés
Konkrétan a szilikonos fuldugó érdekelne, vagy a viaszos, de bármilyen más füldugóval kapcsolatos tapasztalat is. A párom nagyon horkol... :( :)
2008. szept. 7. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A páromnak nem esett még ki pedig minden éjjel használja.Nagyon rossz alvó,még a légy.fingra is felébred.
2008. szept. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:))) Nagyon találó kifejezés. :) Nekem is ugyanez a problémám. Párod konkrétan milyet használ, milyen típus vált be nála?
2008. szept. 7. 18:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a szivacsosra esküszöm:)
2008. szept. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van az a munkavédelmi dugó,ha rendesen berakod,az nem jön ki garantálom.Én a munkámhoz használom.Bemész egy munkavédelmi felszereléseket áruló boltba és ott kapsz.
2008. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szivacsosat használok, de meg kell, hogy mondjam, így is hallom a párom horkolását. :D A viaszossal is hallottam. Egyébként nem esik ki. Csak ne tedd túl mélyre, bár azt úgyis érzed, ha nem jó helyen van, mert nyom.
2008. szept. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

érdekes, nekem minidg kiesik.

a gyógyszertárban vettem 70 ft ért amíg nem esik ki nagyon jó szinte semmit nem hallok

[link]

2009. szept. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Fél éve találkoztam az Alpine SleepSoft füldugóval, és azóta sokkal nyugodtabban alszom. mindenkinek csak ajánlani tudom.


[link]


üdv

2009. dec. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 arany_tunder válasza:
100%

Nekem a szilikonos füldugó nagyon bevált. Hallom ugyan tőle a zajokat, de sokkal tompábban. Nem esik ki. 70 Ft-ért viszont szerintem nem lehet jót venni. Az enyém pl. 5€ volt, a páromé pedig 20! De ő koncerteken használja.

Most akarok csináltatni egy párat saját füllenyomatra. Nem olcsó, de ha beválik, akkor minden pénzt megér. A nyugodt alvás az egészségre, a családra és a munkára is jótékony hatással van.

2011. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!