Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdemes eltávolíttatni néhány...

Érdemes eltávolíttatni néhány anyajegyet az arcomról? 20/f

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek! Olyan problémám van, hogy van néhány anyajegy az arcomon, ami útban van. Eddig nem olyan gyorsan nőtt, de most már elég gyorsan nő az arcszőrzetem, egyik nap megborotválkozom, másik nap már borostás vagyok. Folyton át kell húznom a borotvát néhány anyajegyen, mert pont a szőr útvonalába esnek. Szerintetek érdemes lenne emiatt eltávolíttatni őket? Vagy elég, ha csak rendszeresen elmegyek bőrgyógyászhoz, aki mindig megnézi, hogy minden rendben van-e velük? Van valakinek valami tanácsa, tapasztalata ezzel kapcsolatban?

2015. aug. 26. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem távolíttasd el.Nekem nincs is útban,csak egyszerűen nyáron szoktam napozni,és kiálló anyajegyem van az arcomon,és az naptól ugye elrákosodhat..úgyhogy én már emiatt is leszedetem,szerintem te is szedesd le
2015. aug. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyébként nem kiemelkedő a bőrből, de volt már rá példa, hogy borotvával véletlenül megvágtam és vérzett.
2015. aug. 26. 14:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg kell előzni a bajt, ugyanis az anyajegyek alapjába véve is igen veszélyesek! Főleg ha olyan területen van ahol irritáló hatásoknak van kitéve! El kell távolítani minél előbb és ne vágj bele, ne karcolgasd semmivel!
2015. aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!