Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tetoválás? H ápoljam?

Tetoválás? H ápoljam?

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom, hogy 5 napja megvan már a tetoválás. Szépen kötöztem kenegettem. Mivel már nem kell bekötni csak kenegetem Bepanthennel. De így is nagyon kiszárad... Van, hogy fél óra után újra kennem kell. Mikor fog helyre jönni? Vagy mit csináljak? Esetleg újra kössem be?
2015. nov. 3. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Így sosem fog helyre jönni... Napi 2, nagyon max 3x szabad kenni. Ha arra gondolsz kiszáradás alatt, hogy hámlik, az a gyógyulási folyamat része. Ha folyton kened, akkor felázik, nem gyógyul, varros lehet később, és kiszedheti a festéket is.
2015. nov. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen hámlik. de ugyanakkor annyira kiszárad h attól félek a festék jön le. egy két helyen már nem is érezni annyira begyógyult. de van ahol nagyon száraz és sebes is... :/ ha nem kenem be nagyon csúnya.
2015. nov. 3. 13:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Még mindig nem javul? Ég is vagy viszket amúgy? Allergia is lehet...
2015. nov. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!