Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vágod magad? Kutás. Többi lent.

Vágod magad? Kutás. Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy kutatást végzek kimondottan saját célra. Arra lennék kíváncsi hogy ki az aki vágja/vágta magát és esetleg arra hogy milyen okból. Egy igenre vagy egy nemre lenne szükségem egy korra és egy nemre. Szóval pl. Igen(vágyom/vágtam) 16/l szerelmi bánat. Ebből állna. Írhattok priviben is. És ha valakinek kedve van társalogni azt is szívesen fogadom.

2015. nov. 9. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Regen vágtam magam 13eves koromban (lehet azt irni hogy hulye voltam meg minden tudom én is) es hogy miert lelkemben tamadtak fenyegetve voltam meg hasonlo dolgok ha gondolod irj privatott 15/L
2015. nov. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vágom magam, mert depressziós vagyok, mert megnyugtat, és mert utálom magam mint a sz_rt. 14/f (ha gondolod írj privit)
2015. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

7 évig voltam depressziós, nem ez a mai divat depresszió, nem a "világ fájdalma nyomta a vállam" hanem tényleg beteg voltam...én nem a világnak akartam mutogatni, hogy "jajj, de rossz nekem", hanem elrejtettem mindenki elől, csak páran tudtak róla...

eléggé mélypont volt, de túl vagyok rajta és egyszer sem jutott eszembe, hogy vagdalnom kéne magamat...


22F

2015. nov. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én 8-9 éve vagyok depressziós de csak néhányszor vagdostam magam (főleg a combomon, de van egy-két heg a csuklómon és a kezem többi részén is). Sajnos még most is érzem rá a késztetést.. Én ezzel le tudtam vezetni a dühöm egy részét..Inkább magam felé próbáltam irányítani a haragomat mint mások felé.

És az oka az, hogy lelkileg teljesen össze vagyok törve. Gyűlölöm magam.. nem tudok tükörbe nézni olyan szinten..

L/20

2015. nov. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én körübelül 2 és fél éve csinélom.(már nem olyan gyakran mint amikor kezdtem)jelenleg 14 éves vagyok és lány.Nagyon sokan piszkálnak a suliban és ki vagyok közösítve,de igyekszek jól lenni :))
2015. nov. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Igen. Stressz levezetés, megnyugtató érzés. Kirekesztés, barátaim is piszkálnak.

14/L

2015. nov. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!