Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szombaton először rúgtam be....

Szombaton először rúgtam be. Ennek ezek a következményei? [Többi lent]

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval életembe először rúgtam be "igazán". Fél üveg 50%-os pálinka (fél literes volt). Első próbálkozásra megéreztem. Elalvás előtt kicsit hányingerem volt, ettem egy keveset és elaludtam. Másnap reggel semmi bajom sem volt (vasárnap) sőt szinte jobban voltam mint általában. Viszont jött a probléma... Hétfőn reggel kicsit furcsán éreztem magam. Elmentem iskolába és az 1. órán olyan hasmenésem lett, úgy korgott a gyomrom hogy mindenki rajtam röhögött, már remegtem a rosszulléttől és az idegességtől. A szám ki volt száradva, szédültem stb.. Hazakéredzkedtem, fostam jó sokat. Na de a kérdésem az, hogy vajon ez a berúgás miatt van? Mert ha igen akkor elég nagy bajom lesz belőle ha rájönnek! Kérlek segítsetek! :(

2015. nov. 23. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, inkább benyalhattál egy vírust.:-)
2015. nov. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem, sokféle bajod lehet ha berúgsz, hányás, émelygés, fejfájás, étvágytalanság, de hasmenés nem valószínű. Meg időbe se találkozik. Ha jól be sikerül rúgnod, azt másnap érzed, nem harmadnap.

Másnapos akkor leszel igazán, ha sokféle italt, tehát töményt, bort, sört, pezsgőt stb. iszol. Ha egyfélét ittál csak, ha be is rúgsz, de attól sokkal kevesebb bajod lesz.

2015. nov. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hala az egnek! Bocs a hulye kerdest, koszi a valaszokat, megmentettetek! :)
2015. nov. 23. 10:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Épp egy gyomorvírus van a levegőben, én - és még 2 barátnőm - szombat óta hányunk folyamatosan, plusz hasmenés és láz. Szóval simán lehet, hogy te is elkaptad.
2015. nov. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tévedés azt hinni, hogy a pia a fertőtlenítő hatása révén megóv a vírusoktól. Pont az ellenkezője történik. Az alkohol - tetszik, nem tetszik - méreg. Amíg annak a hatástalanításával van elfoglalva a szervezeted, védtelen a kórokozók támadásával szemben.
2015. nov. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!