Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A vibrocil orrspray kevésbé...

A vibrocil orrspray kevésbé káros, mint a rhionspray? Vagy mivel lehetne helyettesíteni?

Figyelt kérdés

Volt egy orrmelléküreg műtétem,néhány hete,és ilyen orrcseppet kellene használnom,de nagyon rosszakat olvastam róla...:/ Szteroidos orrspray-t is írt a doki,de amikor legutóbb voltam nála,kérdeztem,hogy annak nem kellene-e már abbahagynom a használatát(amúgy is 2 hét van a betegtájékoztatóban) erre azt mondta,hogy nem és még használjak rhinospray-t is...

Kicsit duzzadtak az orrkagylóim,meg hát félek,hogy megint nem tisztul ki a váladék és az egész műtét hiábavaló volt.. Hallottam a tengervizes orrsprayről is,de nem tudom,hogy az nekem egy ilyen műtét után elég lenne-e.

Előre is köszönöm,ha valaki segít!


2015. nov. 24. 19:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!