Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mire és mikor használjátok az...

Mire és mikor használjátok az intim nedves törlőkendőt? Tudom, hogy mire csak milyen helyzetekben stb!

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én akkor, ha utazunk valhová, és valami utcai wécébe, vagy a bokrokban kell pisilnem, akkor használom. Vagy akkor ha megvan, és betétet/tampont cserélek. tiszta vér lenne mindenem...
2010. márc. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan félig guggoló helyzetben szoktam, hogy hozzáférjek.:)
2010. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

én akkor használom hogy ha menzi van épp és hiába voltam pl alapos a wc-n, és még pl arrébb a fürdés akkor ezzel megtörölközve fel tudom frissíteni magam ott.

Vagy pedig szeretkezés után, ha nagyon olyan vagyok lent, akkor ezzel míg nem lesz fürdés tisztábbnak érzem magam.

Én ilyen esetekben használom.

2010. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább akkor, ha szex közben ki kell szaladnom wc-re, akkor utána ezt használom, tisztábbnak érzem így magam:)
2010. márc. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pl. nőgyógyász előtt is, ha nem tudok pont a vizsgálat előtt lezuhanyozni, mert pl. munkából megyek.
2010. márc. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!