Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, éjszaka semmit...

Mit csináljak, éjszaka semmit nem iszok mégis félóránként kell menjek WC re és nagyon sokat vizelek?

Figyelt kérdés
És emiatt rosszul alszom. Pedig semmit nem ittam, tegnap 9 kor feküdtem le és 5× mentem el WC re utána már nem is számoltam de kb. 12 volt. És mindig min. 1l-t pisiltem, kiszáradtam, de félek ha iszok még akkor csak rosszabb lesz. Mi a bajom? Fantát ittam. Meg vizet.
2015. dec. 25. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és milyen nemű?
2015. dec. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
17/F.
2015. dec. 25. 11:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyi folyadékot ittál egész nap? Voltál mostanában vérvételen, vizeletvizsgálaton? Egy vércukrot néznék neked, ha van valakinek mérője a családban, mindenképpen nézesd meg. Ha nincs, akkor várd meg, amíg újra lesz a háziorvosod, mindenképpen keresd föl.
2015. dec. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Keveset szoktam inni, kevesebbet ihattam mint 2l kb. 1,5.Fél éve voltam, a cukorszintem kicsit magas volt. Elmegyek a háziorvoshoz akkor.
2015. dec. 25. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!