Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A gerincferdülés 19 évesen...

A gerincferdülés 19 évesen még korrigálhato-e (úgy értve végleges javulás a cél. ) és várható még romlás ezek után?

Figyelt kérdés
Elvileg csak enyhe ferduletem van, azonban én, ahogy szétnézek a netes világban, sajnalattal látom, hogy sorozatban kezelik félre az embereket a kisebb videki orvosok es félek, hogy nálam is ez a helyzet, mivel a doktornő még a röntgenemet se nézte meg csak a papírt amit kiadtak róla... Ami kb egy sor, fél mondat. Ezt hogyan tudja hozzavetni az elozo eredményeimhez? Gyermekosztalyon is megvizsgaltak, usszon, tornazzon es már johettem is kifelé.
2015. dec. 31. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:

mik az előző, új eredményeid? nem mindent írnak rá amúgy.

Mit sportoltál?

Mi a kérdés szilveszterkor?

Rákerestél, van-e hasonló kérdés?

2015. dec. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Javaslom, hogy nézz utána a Schroth-terápiának. A kissé maradi, körbe-körbe járogatós, váltott karral az égbe nyúlós SZTK-s, iskolai gyógytestneveléssel szemben keményen megdolgozza a mély hátizmokat, ráadásul külön figyelmet fordítanak arra, hogy a lehetőségekhez képest visszaállítsák a szervezetben a felborult egyensúlyi helyzetet, amennyire az lehetséges. Gondolok ez alatt arra, hogy megtanítanak a helyes tartás elsajátítására (még a kézfej tartására is), a görbülettel ellentétes, következésképpen rosszul fejlődő oldal felhozására stb.
2015. dec. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A 22:50-es vagyok: esetleg tudnak ajánlani valóban jó orvost is.
2015. dec. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

felejtsd el a Schroth-terápiát és gyógytornát, amíg tudsz sportolni.

edzél, hátha most a fájdalom rávesz.

fel kell szedni pár kg izmot, az úszást is azért mondják.

Ha elhiszed, hogy a kézfej helyes tartása segít, akkor még nem fáj annyira, hogy edzél.

2016. jan. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Aki válaszolt annak írtam privátot..

Továbbra is várom a válaszokat (A KÉRDÉSRE)! :))

2016. jan. 1. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!