Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fereghajto mellekhatasa lehet ez?

Fereghajto mellekhatasa lehet ez?

Figyelt kérdés
Ciki vagy nem de ferges lettem.. Vettem be fereghajtot.. Kb 3-4 oraja.. Azota kicsit rossz a kozerzetem es egyfolytaban iszom.. Lehet ez a mellekhatasa a gyogyszernak? 16/L

2016. jan. 2. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Most valami jarvany van vagy mi a szar? Mert en is es unokatesom is ferges volt. Amugy nem. A vermoxnak az ég vilagon semmi mellekhatasa nincs!
2016. jan. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet mert a tesom is az.. Amugy akkor koszi a valaszt:)
2016. jan. 2. 23:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne felejtsetek el az egesz csaladot kezelni meg azt is aki latszolag nem kapta el. es ket het mulva ismeteljetek meg a gyogyszert. de doki gondolom mondta. nekem mar baromira elegem van belole. a ket het mulvai utan azt hittem elmult de meg mindig jottek ki belolem igaz doglottek tehat hatott de ezek szerint meg mindig nem mult el vagy megint elkaptam mert konnyu visszafertozodni. ugyhogy 4het mulva is ismetlek. gyogyulast!
2016. jan. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szuleim is vettek be gyogyszert. Remelem hamar vege lesz mert unom az allando hasgorcsot meg a kiuteseket..
2016. jan. 3. 11:15
 5/6 anonim ***** válasza:
én 3 hete vettem be és a többiek is. Most hétfőn megismételtem és láttam utána, igaz döglöttek voltak. tehát újra kifejlődtek. Nagyon elegem van belőle.
2016. jan. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ugy nez ki tenyleg jarvany van
2016. jan. 3. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!