Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért dobog olyan erővel a...

Miért dobog olyan erővel a szívem elalvás előtt, hogy az ágyat döngeti, és félek, hogy szétrobban?

Figyelt kérdés
Már egy ideje ez van, múltkor volt egy kis ritmuszavarom, és utána az volt a fura, hogy ez nem volt, szinte alig éreztem valamit, meg is ilyedtem, hogy baj van, de most, hogy visszazökkentem a régi kerékvágásba, most se túl jó a helyzet.

2016. jan. 4. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom menj el a háziorvoshoz, ő majd tudni fogja, hogy mi a teendő. Ha van valami észrevétele a szíveddel kapcsolatban, akkor biztos elküld EKG-ra. Ha viszont nem küld el, akkor lehetséges, hogy pszichésen szorongsz, és azért van. Tapasztalatból mondom. Magadtól nehéz lesz kideríteni, tényleg menj el dokihoz!:)
2016. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy gyorsan dobog, szabálytalanul vagy szabálytalanul és gyorsan. Melyik?
2016. jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szabályosan, és kicsit gyorsan, de nagyon erősen, ez a fő baj.
2016. jan. 4. 21:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod, és pulzusod kellene akkor megmérned amikor érzed a problémát. Egyébként menj orvoshoz, és tesznek fel Holtert. Ez egy kis készülék, ami méri a vérnyomásod, és a szívedet is nézi egész nap, és alvás alatt is.
2016. jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!