Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megéri 15 évesen fogamzásgátló...

Megéri 15 évesen fogamzásgátlót szedni szőrösödés ellen?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy szőke fehér bőrű lány vagyok és ennek ellenére majdnem fekete szőr nő a hasamon és a mellemen elég erős és hosszú. emellett a karom a lábaim a hátam a fenekem is szőrös és az ujjaim is de ott szerencsére szőkén. Felmerült bennem a hormonzavar kérdése de még orvoshoz nem mentem el. viszont ha elmegyek fel írhat nekem fogamzásgátlót ami egy kamasznak nem biztos hogy csak jót tenne. Gondolok a súly gyarapodásra vagy ha később gyereket akarnék szülni. Szerintetek?
2016. márc. 14. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális felelősségteljes orvos nem fog erre kapásból fog. gátlót felírni, hanem elküld hormonvizsgálatra és ott majd kiderül, hogy milyen gyógyszerre van szükséged, amennyiben szükség van rá.
2016. márc. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan előttem írták, erre nem fogamzásgátló kell. Menj el endokrinológiára és ott pontosan meg tudják állapítani, hogy milyen hormonzavar áll a háttérben és megfelelő gyógyszert fognak rá adni.
2016. márc. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!