Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amputáció kérésre?

Amputáció kérésre?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek őrültnek a cím miatt. Van a kezemben egy jelenleg nem gyógyítható betegségem amitől állandóan fáj, használni alig tudom, semmilyen kezelés nem hat (mivel szeretnék "anomim" maradni, ezért a pontos diagnózist privátban aki nagyon kéri elmondom). Ezért szeretném ha amputálnák a kezem. Tudom, hogy örültségnek tűník, meg lesz aki kamunak érzi a kérdést, de 5 év hiába való kezelés után, több tucat netes oldal elolvasása után nem látok más megoldást. Tudja valaki, hogy ennek mi a módja ma Magyarországon?

2016. ápr. 9. 14:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Na de várj..mit mondott az orvos? Illetve, ha már utánna olvastál, akik ilyen betegséggel küzdenek mint te, közülük is amputáltatta már valaki? Elég radikális megoldásnak tűnik.
2016. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Külföldi oldalakon fórumokon sokan választották ezt a megoldást, és mindenki azt mondja jobb lett utána. Az egyik orvos: "Ez fájni is fog, szokja meg, nem baj ha fáj". Egy másik mondta: "ha már nagyon nem bírja akár amputálni is lehet" (ő közben elment külföldre). Akihez most járok: "Hát nem tudom! Próbáljuk ki még ezt a kezelést is!" Erről a vicc jutott eszembe,hogy "kár, pedig lett volna még pár ötletem".
2016. ápr. 9. 14:41
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
ez valami reumás megbetegedés?
2016. ápr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem, de mondjuk úgy, hogy hasonló.
2016. ápr. 9. 19:47
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha ezt 2016 áprilisában írtad ki és most kiemelten, akkor még mindig őrlődaz rajta? Ha sok éve szenvedsz lehet jobb megoldás.

De tégy fel pár kérdést magadnak:

Jobb lesz így nekem?

Nem fogom megbánni?

Biztos nincs más megoldás?

Ha nem lesz művégtagom akkor bánnék valamit amit nem tudok megtenni?

Semmilyen fájdalomcsillapítás sem működik?

2017. febr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5.: Mindenki mást mond. Az orvosok halogatnak mindent. Jelenleg kísérleti nyuszinak érzem magam, hogy még ezt-meg azt a kezelést is próbáljuk ki. Amik rendre nem használnak. És sokszor olvasok utána a neten és mindig ez a megoldás jön ki. És a kérdéseidre a válasz: igen jobb lesz utána. Egy kézzel lehet élni, de vese meg máj nélkül nem, és a gyógyszerek ez utóbbit biztosan károsítják.
2017. febr. 1. 17:50
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha nincs olyan hobbid amihez szükséges két kéz...azt mondom akár jobb lehet (de nem akarok itt egy ember, egy kéz sorsáról dönteni).
2017. febr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ha nekem évekig fájna és nem lehetne gyógyítani akkor inkább a megfelelő érző ideg elvágását kérném, semmiképpen se amputálást

amúgy érdekelne privátba a diagnózis

2017. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
és egyébként amputáltaknál gyakran van fantomfájdalom
2017. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
tehát az amputálással egyáltalán nem biztos h megszabadulnál a fájdalomtól, sőt lehet hogy még rosszabb lesz
2017. febr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!