Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van e tapasztalata valakinek...

Leander0101 kérdése:

Van e tapasztalata valakinek a ceragem masszágyágyról? Évek óta derékfájás gyötör! Kérem olyanok válaszoljanak akinek van tapasztalata tehát ki is próbálta.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 29. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nincs, de a barátnőmnek van otthon, évekig gyűjtögette rá a pénzt. Az elején minden nap használta, most már ritkábban. Ő is nagyon hátfájós, azért is vette.


Éppen most jár vízi tornára és masszázsra, mert rettenetesen fáj a háta, alig bír mozdulni. Kérdeztem is, hogy mi van az ággyal. Azt mondta használja, de ennél a fájdalomnál már nem használ neki. Hát nem tudom, máskor is fájogat a háta, dereka, pedig elmondása szerint használja az ágyat. Nem tudok összehasonlítani, mert lehet, ha nem használná, jobban fájna neki, bár én kevésbé hiszek benne. Ráadásul egy vagyonba kerül még használtan is.

2016. ápr. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először azt kellene megállapítani hogy mitől fáj a derekad. Mert ha gerincsérv vagy valami idegi alapon való fájdalom, akkor csak ront rajta bármilyen masszázs.

Ilyen nekem nincs , de volt ilyen masszírozó öv, de az inkább nekem is rontott a helyzeten. Tulajdonképpen néhány éve még tele volt az ország csontkovácsokkal. Mint kiderült ez is egy nagy pénzlehúzás volt, gyakorlatilag csak rontott a betegen.

2016. ápr. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!