Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni? Kezdek...

Mit tudok csinálni? Kezdek kiborulni ettől az állapottól.

Figyelt kérdés
Ötödik napja bármit eszek, utána muszáj, hogy kihányjam. Ha nem teszem meg akkor rosszul vagyok egész nap. Napi 1x kajálok csak, utána meghánytatom magam.
2016. máj. 26. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:

És miért muszáj, hogy kihányjad, milyen ez a rosszullét? Bulimiás vagy (attól rettegsz, hogy elhízol), vagy konkrétan a gyomrod fáj a kajától?


Mert ha a gyomrod fáj, akkor egyszerű gyomorrontásról lehet szó. Ne egyél semmit, max. egy kevés sós főtt krumplit vagy kekszet, pihenj sokat, és helyre fog jönni magától. Ha meg nem jön helyre, akkor orvos. Széntablettát is szedhetsz, az segít semlegesíteni azt, ami irritálja a gyomrodat.


Ha meg bulimiás vagy, akkor térj észre.

2016. máj. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bulimiás. Nem tudom miert érzem azt, hogy ki kell hánynom a kaját, de jólesik.
2016. máj. 26. 12:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csak késztetést érzel a hánytatásra és semmi más bajod nincs, pl hányinger, gyomorgörcs, akkor menj mielőbb pszichológushoz, szerintem is bulémiás vagy már.
2016. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bulímiás ebbem biztos vagyok. 5napja érzem csak ezt. Amúgy járok pszichológushoz kb 2éve már, igaz nem ilyen problémával.
2016. máj. 26. 14:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor ezt is említsd meg neki feltétlen.

Amúgy napi egyszeri étkezés roppant kevés, legalább háromszor kellene enni és tízóraira, uzsonnára gyümölcsöt.

2016. máj. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem fogom neki megemlíteni mert 100% nem bulímia. Simán rosszul vagyok a kaja után, és nem tudom semmivel elmulasztani.
2016. máj. 26. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!