Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Valaki segítőkész...

SÜRGŐS! Valaki segítőkész ember segítene? :/

Figyelt kérdés

2 problémám lenne. Kezdjük a nagyobbikkal.

145 cm vagyok, 14 éves és 72 kg.(!) Nyárra szeretnék lefogyni. Probáltam nem enni, csak napi kétszer. Ez barom ötlet, de gyorsan nem tudok lassú kis biodiétácskával fogyni. A baj, hogy ezt sem tudtam betartani. Most jönnétek ezzel a ,,Ha eszel, nem fogysz le fiam!!'' dumával.. gondoljatok valami gyenge pontotokra, h nektek sem megy minden.. nem a szigorú pszichólógusaim vagytok, h ilyeneket írjatok... valami módszer?! :$

Nem akarok sovány lenni, csak a az óriáshamburger alakú hasamból.


A másik probléma.

Kiskoromban sokat mütötték a lábamat, stb. Nem tudom ennek köze van e a lábamhoz, hogy kicsillagozás helye annyira elfáradok egyszerre. 5 bokor után már lihegek. A szüleim aztmondják ez azért van, mert edzetlen vagyok, de nem is, minden nap sétálok stb, meg más sem purcan ki...


Segítsetek légyszíves mihamarabb ezekben! Nem akarom eljátszani az izzadt disznót, mint a múlt években.

Nagyon szépen köszönöm előre is! :-)



2016. jún. 6. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
8%

Hanyadszorra írsz?

Hanyas vagy te d sznó???

2016. jún. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Olvasd el a sárga kapdzula című ebookot.
2016. jún. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak én nem értem a csillagos részt?
2016. jún. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én nem értem,hogy konkrétan mire szeretnél választ kapni,de!

Fogyni úgy tudsz a legjobban,ha mindennap mozogsz rendszeresen.Illetve diétázol,és nem koplalsz :) Egyél napi többször,de keveset!! Gondolom endomorfok tipusába tartozol.


[link]


Remélem tudtam segíteni

2016. jún. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1.

Hiába képzelesz magadról akármit te nyomorék, oda volt írva hogy SEGÍTŐKÉSZ embereknek, de a fogyatékos fejed nem tudta felfogni! Ha nem tudsz erre választ adni, menj a masztitippeket kérő tizenháromévesekhez!!! És ne itt *******dj!!!

3. Válaszoló

Eléggé sajnálom, hogy az ember feltesz egy rém komoly kérdést, és nem arra koncentrálsz, dehogyis! Itt nem azon van a lényeg, ha nem vetted volna észre!!!

2016. jún. 6. 15:29
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó koszonom. :)
2016. jún. 6. 15:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia :) én az utolsó 1 évben fogytam 25kg :) írj privát üzit,szívesen segítek!
2016. jún. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
szia én is nemrég kezdtem fogyozni 3 hónap alatt 10kg fogytam úgy hogy napi 5-ször ettem de mindig csak keveset este hat után semmit engem is műtöttek 3 és 6 hónapos koromban dongalábbal ezért a mozgásként a futás szóba se jöhet de a suliból gyalog járok haza (2,5km-re lakunk a sulitól)azon kívül nem sokat de sikerült remélem neked is fog :D
2016. jún. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Hiába képzelesz magadról akármit te nyomorék, oda volt írva hogy SEGÍTŐKÉSZ embereknek, de a fogyatékos fejed nem tudta felfogni!" - nyugi, az 1-eske csak "vicces" kedvében volt, és egy 15 évvel ezelőtti mémet idézett, amit te korodnál fogva nem ismerhetsz, csak ez nem jutott eszébe...


A diétával kapcsolatban: valószínűleg alkatodból adódóan csak nehezen és lassan tudsz fogyni. Egyél sok zöldség-gyümölcsöt (itt a nyár), és minél kevesebb kenyeret, tésztát, édességet, és mozogj rendszeresen és lelkesedésből (labdajátékok, ilyesmi), és légy türelmes.

2016. jún. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyorsan sajnos nem fog menni, mindenki ezt szeretné, de ilyen a valóságban csak a legritkább esetben létezik. (A fogyasztószereknek ne dőlj be, a legtöbb kamu, legfeljebb hízni nem fogsz tőle, de figyni nem igen.) Legfeljebb ha valami betegségből kifolyólag indul meg a fogyás akkor megy gyorsan, amit nem kívánok senkinek sem. Nekem is évekig tartott, sokáig úgy is, hogy egészségesen táplálkoztam és futni jártam. Emlékszem rá, hogy mindig azt számoltam, hogy na vajon ma tovább tudok-e futni egy vilanyoszloppal avagy nem. Az elején még kb. métereket is csak nehezen bírtam lefutni, este jártam ki, hogy ne lássa senki sem. Most meg már simán lefutok egy félmaratont ha olyan kedvem van. Egyébként a legnehezebb az, hogy ha már lefogytál, akkor ne hízz vissza. Azt gondolnád akkor már ehetsz mindent, hát nem, jönnek vissza a kilók egy perc alatt, ha elhanyagolod magadat.
2016. jún. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!