Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik drog a legveszélyesebb...

Melyik drog a legveszélyesebb és a legkevésbé veszélyes?

Figyelt kérdés

(Először is, CSAK érdekel, szándékomban sem áll kipróbálni.)

Arra gondolok, hogy melyikek azok a drogok, amik elsőre, vagy több használat után sem okoznak függőséget, illetve, ami ennek az ellentéte, hogy egy használat után is már függő vagy.


Olyanok válaszát várom, akiknek van élménye ezekkel kapcsolatban és nem az észt akarja osztani, hogy biztos h ki akarom próbálni és hülyeség és társai.


2016. jún. 27. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Amire a legkönnyebb rászokni a heroin és a crack. Amire a legnehezebb az a fű, bár azért ennek ellenére sokan rákattannak arra is. A legveszélyesebb szerintem a mai szemét designer drogok, mert azt sem lehet tudni mi benne a hatóanyag.
2016. jún. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ.
2016. jún. 27. 18:21
 3/4 anonim ***** válasza:
úgy tudom, van egy krokodil nevű drog, nagyon erős függőséget okoz és belülről kifelé eszi meg az emberi testet
2016. jún. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebben a cikkben találsz egy grafikont erről: [link]
2016. okt. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!