Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A SOTE klinikán hogy kezelik...

A SOTE klinikán hogy kezelik a kollégák a vidéki pl pécsi diplomájú orvosokat?

Figyelt kérdés
A betegek nyilván nem tudják, ki hol tanult, de a kollégák azért tisztában vannak vele. Milyen gyakori a lenézés vagy hasonlók? Tapasztalatok? Azt azért nehezen hinném el, hogy a legtöbben egyenrangúként kezelik.

2016. júl. 10. 09:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"Utolsóval nem értek egyet, én pécsi képzésről csak rosszakat hallottam."


Ez a mondatod egyáltalán nem hasznos. Csak feszültséget gerjeszt, mert nincs semmi konkrét infótartalma.

Érdemes kifejteni, konkrétumokkal alátámasztani és nemcsak semmitmondó, általánosított valamit közölni.


Szóval engem is érdekelne, miket hallottál pontosan.

2016. júl. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Egyébként meg, ha mondjuk tényleg a pécsi a leggyengébb? (Nem az.) ÉS? Attól még az ott végzett orvos lehet jó... Ugyanazokból a könyvekből tanulnak, ugyanúgy kirúgják őket/minket a legkisebb hibáért is... Néhány tárgy a SOTE-n nehezebb, néhány a POTE-n, más a SZOTE-n és megint más a DOTE-n. Ez a "pécsi szar, a többi jó" nekem elég gyenge "érv".
2016. júl. 11. 21:14
 13/14 anonim ***** válasza:
94%

Ezt nem úgy hívják, hogy gyenge érv, hanem úgy, hogy érvnélküli közlés.


Érv= bizonyítékul felhozott állítás. Amit az illető írt, abban 0 bizonyíték volt, ill. nem első kézből történő infóadás, mivel azt írta "hallottam". A szóbeszéd torzításait, feszültségkeltéseket, hatalmi harcokat, "csak úgy beírok valamit" közléseket pedig ismerjük.


Amúgy pedig életemben egyszer voltam Pécsen, tehát nem vagyok elfogult sem, viszont az igazságérzetemet bántja, ha valaki tények közlése nélkül általánosít és badarságot beszél.


Kedves kérdező! Bátran menj akármelyik település, akármelyik kórházába. Még csak nem is kell védekezned a pécsi iskola miatt, mert ugyanúgy egyetem, mint a többi, csak annyi a különbség, hogy más a település és mások a tanárok.

Nincs miért védekezned, nincs miért rosszul érezned magad!

Legyen naprakész a tudásod, legyél aktív, türelmes és kedves, a hibák miatt ne hagyd magad összetörni, hanem tanulj belőlük és érezd jól magad, akárhová is mész.

2016. júl. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én meg csak jókat hallottam és lehet szeptembertől én is Pécsett fogok tanulni :)

Akiket kérdeztem mindenki szereti!

2016. júl. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!