Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fizikai munkától fájó ízületek...

Fizikai munkától fájó ízületekre valami tanács?

Figyelt kérdés
45 éves férfi vagyok és a munkában kezdenek tönkremenni az ízületeim. Főleg a térd. Mit ajánlotok ami helyreállítaná? Néha már nagyon fáj.

2016. júl. 16. 01:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Kurkuma E vitaminal megapack ami nekem minimálisat segít. Ortopéd orvos röntgen után többet tud mondani mivel a térdedben lehet porckopás s akkor jobb ha munkakört váltasz. Aflamint szedek néha a fájdalomra ha már nagyon muszály...
2016. júl. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Célszerű lenne kivizsgáltatnod a fájdalom okát és akkor célirányosan lehet bármit ajánlani.Az izületi gondokon segíthet a természetes porc és izületépítő, az izületi olajozó hyaluronsav és ha gyulladás is lenne akkor a kurkuma, a gyömbér és a halolaj.Régen sokat motoroztam és ha időnként úgy érzem, hogy fájnak az izületek, akkor én is ezeket szoktam fogyasztani. Jobbulást!
2016. júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dona por, recept nélkül is kiváltható, 3 hónapig 1 tasakkal, ebéd után egy pohár vízzel bevenni, de adhat a reumaorvos Dona ínjekciót is, én egy évben kétszer szoktam kapni 10-10 szurit, és használ, utána nem fáj sem a térdem, sem a forgóm.
2016. júl. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Függően attól, hogy milyen fizikai munkát végez, vagyis miben terhelődik a térd, más-más képletek okozhatják a panaszt. Gyógytornász megállapíthatja milyen kezelés , torna, lazítás segíthet!


Üdvözlettel:

Pap Andrea, gyógytornász

2016. júl. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!