Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Biorezonáncia vizsgálat...

Biorezonáncia vizsgálat tényleg jó, voltatok valami megbízható helyen Budapesten?

Figyelt kérdés
2016. júl. 20. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehúzás, nincs tudományos alapja a dolognak. Engem is próbáltak egyszer rábeszélni, de alaposan utánajártam, és hiteles információkat nem találtam róla. Miért szeretnél ilyen vizsgálaton részt venni?

(egy orvostanhallgató)

2016. júl. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Saavedro ***** válasza:

"Lehúzás, nincs tudományos alapja a dolognak."


Ezt kifejtenéd? Én is orvostanhallgató vagyok és nagynéném ilyen kezelésekre jár.

2016. aug. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

már több mint egy éve járok orvoshoz és nem tudják mi a bajom és nem hisznem nekem, hogy nem érzem jól magam.

Folyamatosan úgy érzem, mint álmodnám az egészet ami történik. Soha nem ittam szívtam semmit. Szedtem kb q

2016. aug. 8. 19:59
 4/8 anonim ***** válasza:
#2, ha orvostanhallgató vagy, akkor nézz utána, hogy készültek-e tanulmányok a vizsgálat hitelességével kapcsolatban :) Olvasd el, hogy milyen elven működik a vizsgálat, aztán döntsd el, hogy szerinted mennyire hiteles a dolog.
2016. aug. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként kérdező, mi a problémád?
2016. aug. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Saavedro ***** válasza:
Már nem szükséges, olvasgattam róla.
2016. aug. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves #2# es. Ha ennyire hiszel benne, akkor miért vagy orvostan hallgató, és miért nem számítógépszerelő

?

2019. dec. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Saavedro ***** válasza:
#7 Fel is fogtad azt a kommentet, amire válaszoltál...?
2019. dec. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!