Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti mit szóltok a gyantázáshoz?...

Ti mit szóltok a gyantázáshoz? (Lent)

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni,hogy ti javasoljátok a gyantát a hónajra?

Szoktátok használni?

Tudtok mondani jóminőségű gyantamárkát?

15/L


2016. júl. 23. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Akinek olyan a foglalkozása, hogy elvárják, például modellkedik, érthető, egy 15 éves lánynál nem tartom indokoltnak. Persze, ez csak egy vélemény. Ha attól jobban érzed magad a bőrödben, rajta.
2016. júl. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Viszonylag korán (12 évesen) kezdtem szőrösödni és azonnal gyantáztatni is! Hónaljat is! Kb. 27 éves koromig kizárólag gyantáztattam, én nagyon szerettem, mert nyomtalanul kiszedte az összes szőrt és sokáig tartott az eredmény 😊 Igaz, hónalj kicsit érzékenyebb, de megéri 😊 Csupán azért hagytam abba a gyantáztatást, mert a kozmetikusom abbahagyta a szakmát, máshoz nem szívesen mentem volna, maradt az itthoni szőrtelenítés...Sajnos saját magamnak nem tudtam megfelelően gyantázni, így átálltam epilátorra, 9 éve ezt használom. Sajnos most nem tudom milyen gyanta márkák a legjobbak, már rég használtam 😩
2016. júl. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. júl. 24. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!