Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megfogok halni?

Megfogok halni?

Figyelt kérdés

Hello. 16 eves vagyok.

Wilson kort allapitotak meg nalam.

Menthetetlen vagyok:(

Apukamal elek ,O kivan borulva es miota megtudtuk csak iszik:(

Orvosok azt mondtak ,hogy nem sok idom van hatra akar napok vagy par het:(

Micsinaljak utolso idoben? Hogy lehet a halalra felkeszulni?:(



2016. júl. 24. 15:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
A Wilson kór gyógyítható, igaz egy életen át kezelni kell.
2016. júl. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
De irtam hogy most vettek csak eszre. Teljesen ossze van szukulve mar a majam. Es "elvileg" a majd atultetes se lehetseges
2016. júl. 24. 15:58
 3/32 Inessential válasza:
90%

"Hogy lehet a halalra felkeszulni?:("


Arra nem felkészülni kell, hanem elfogadni.

2016. júl. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem olyan nem nagyon van, hogy a májátültetés nem lehetséges, mert ez ma már nem számít akkor nagy dolognak mint régen; akkor el kell menjél egy másik kórházba, egy másik orvoshoz, hogy az is megvizsgáljon, hátha az mást mond!
2016. júl. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
A remény hal meg utoljára! Ne add fel, lehet, hogy másik orvos mást mond! Próbáljatok meg más szakorvossal beszélni! És édesapáddal beszéld meg, hogy szedje össze magát, mert Neked most van a legnagyobb szükséged a segítségére!
2016. júl. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Beszelek vele! Es holnap el is megyunk! Azt mondjak donort mig talalnak sok ido,meg mig szervezetembefogadja.
2016. júl. 24. 16:20
 7/32 anonim ***** válasza:
45%

SPOILER

Igen, mindenki meg hal.

2016. júl. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj ha sok idő, de akkor legalább rendben leszel és fogsz kapni megfelelő gyógyszereket is, ma már léteznek direkt a Te betegségedre való orvosságok. Úgyhogy mindenképpen keressetek egy másik orvost, akár Budapesten, vagy valamelyik nagyvárosi kórházban.
2016. júl. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Itthon fekszek ,egesz nap aludtam es nagyon rossz erzesem van. Olyan mintha en holnap mar nem fogok felkelni
2016. júl. 24. 22:30
 10/32 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, fiatal a szervezeted. A fiatal szervezet csodákra képes, csak segíteni kell neki! Mindig lehet csodálatos gyógyulásokról hallani, de ehhez Neked is mindent meg kell tenni! Beszélj Apáddal és menjetek el másik orvoshoz!!!
2016. júl. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!