Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok rendesen enni,...

Nem tudok rendesen enni, inni, mit tegyek? Valami étvágygerjesztő?

Figyelt kérdés

Régen semmi bajom nem volt ezekkel, most viszont hónapok óta szenvedek, sírni van kedvem, ha előttem van valamilyen étel. Lefogytam hat kilót (43 kg vagyok 167 cm-hez), undorítóan vékonynak találom magam. Egyszerűen hányingerem van mindig, b6 vitaminnal tudok valamennyit enni, de nincs meg a napi 1000 kcal se, és max 1 l folyadékot viszek be nehezen. Emellett nehéz fizikai munkát is végeztem, de egy idő után már nem bírtam. Elkezdtem vitaminokat szedni, hogy valamivel legalább pótoljam. Vérképemmel semmi gond nincs, valószínűleg pszichés alapon van az egész, de a terapeuták megmondták, hogy nem tudnak velem mit kezdeni, mert ahhoz változtatnom kéne a jelenlegi életkörülményeimen, amin most még nem tudok...

Szoktam kerékpározni, de sokszor gyenge vagyok már hozzá meg szédülök is.

Van valami étvágygerjesztő? Már elegem van. :(



2016. júl. 29. 11:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként 24/l vagyok.
2016. júl. 29. 11:43
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
Ha igazán akarnád, akkor nyilván tudnál változtatni az életkörülményeiden.
2016. júl. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha igazán akarnám, se tudnám az időt előrébb hozni, gyűjtenem kell a pénzt, illetve tanulnom kell, hogy el tudjak költözni. A kérdés viszont nem ez volt.
2016. júl. 29. 12:04
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg a Milgamma tablettát, sok B vitamin van benne, jobb lesz az étvágyad és az idegekre is kitűnő hatással van!!!

Én is nagyon vékony vagyok, nekem a háziorvosom ajánlotta ezt. Amikor extra sovány voltam Milgamma injekciót kaptam kúraszerűen....

Ezt is kérhetsz a háziorvosodtól!

Használ!!!!

2016. júl. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!