Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől hullik a hajam?

Mitől hullik a hajam?

Figyelt kérdés
Jóval dúsabb a hajam az átlagnál hála az égnek. De bármerre megyek a lakásba meg mindenhol csak a hajamat látom. Nem festem a hajam. Balzsamot szoktam használni. De hajmosásnál is kijön annyi hajam mintha egy kis chewbacca lenne...

2016. júl. 31. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:

A hajhullás napi 100 szál kihullásáig normális! Ha e fölött van a kihullt mennyiség, akkor mindenképp menj el bőrgyógyászhoz, aki góckutatás során megállapítja a hajhullás okát! Az esetek 80% -ban egy rossz fog a ludas, de okozhatja bármilyen gyulladás a szervezetben, hormonális problémák, vitaminhiány, vashiány, fogamzásgátló szedése, stb.

Mindenképp csak szakember tudja megállapítani a valódi okát!

2016. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Olyan mennyiségbe jön mintha a tincseim lennének. Fogorvosnál nem rég voltam azzal nincs baj.

Vashiányt már kinőttem elvileg. Megfogadom a tanácsát. Köszönöm!

2016. júl. 31. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!