Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetek a korai őszülés...

Mit tehetek a korai őszülés ellen?

Figyelt kérdés

Hali.

20 éves srác vagyok,és már kelőképpen sok az őszhajszál..

Ez a színátmenet eléggé idegesítő,próbáltam különféle samponokat,de semmi ellenreakció,ugyan úgy jelennek meg.

2 variáció maradt,1 vagy festem a hajam,amit nem nagyon díjazok,szóval ezt kizártam.

Másik hagyom hogy beőszüljek.

Szóval 2 kérdés lenne.

1: hogyan tudom megállítani?

2: ha nem tudom akkor hogyan tudom meggyorsítani hogy akkor egységesen legyek,ne foltokba..



2016. aug. 7. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Az őszüléssel SEMMIT nem tudsz tenni! Sem leállítani, sem felgyorsítani nem lehet a folyamatot semmivel!!!!

Egy dolgot tudsz tenni: belenyugszol és megbarátkozol a tükörképeddel. Vagy ha ez sehogy sem megy, akkor befesteted...

2016. aug. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oh :/

Köszi válaszod :D

2016. aug. 7. 17:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Több orvosi oka is lehet a korai őszülésnek. A leggyakoribb a krómhiány. A dió és a mogyoró a legbiztosabb források.
2016. aug. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolóval nem értek egyet!!! Az őszülést nem tápanyaghiány okozza, hanem 90%-ban genetikailag öröklődő, másrészt erős stressz/sokk hatás alatt akár 1 napon belül is akár megőszülhet az ember, és bizonyos betegségek szintén megnövelhetik az ősz hajszálak gyarapodását!

De ezek ellen nem lehet semmit tenni!

Első voltam...

Fodrász vagyok, mindezt tanultuk, nem hasraütésből válaszoltam!!!

2016. aug. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát akkor meg van az oka.

Édesanyám 30 évesen eléggé ősz lett.

Ő ugye festi.

Ezáltal öröklődő..

Stressz meg,jóval több mint kellene.

Szóval akkor kezdek megbarátkozni a fehér tetővel.. :D

2016. aug. 10. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!