Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Két évig szedtem fogamzásgátló...

Két évig szedtem fogamzásgátlót. Ha abba hagyom a szedését utána mennyi ideig véd még?

Figyelt kérdés

2016. aug. 9. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztonságosan semeddig - elvileg a tabletta abbahagyása után azonnal is teherbe eshetsz (több ismerös járt így), de mindenképpen célszerü pár hónapig várni ezzel.

Ha még nem akarsz gyereket, akkor meg feltétlen kell más védekezés, mert arra nem lehet számítani, hogy még egy ideig hat.

2016. aug. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Igazából nem bánnám ha teherbe esnék, pont ezért kérdeztem :)
2016. aug. 9. 10:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor is ajánlott legalább 3 hónapig másként védekezni, hogy az összes hormon kikerüljön a szervezetedböl, mert nagy ritkán (tényleg ritkán) okozhat a babánál egészségügyi problémákat.

Gondolom, az nem sokat vígasztalna, hogy ezer gyerekböl egynek lehet baja, ha pont te vagy ez az ezredik - ezért jobb óvatosnak lenni.

2016. aug. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!