Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy hetig fogyoztam es napi...

Egy hetig fogyoztam es napi egy adag salatat ettem plusz 2 fott tojast es nagyon rosszul lettem. Abba hagytam de mast nem birok enni. Semmi mas etelre ra se birok nezni egyszeruen nem tudom lenyelni. Hogy egyek?

Figyelt kérdés
Nem birok enni a hasam nem engedi mar a salatat se es a tojast se...mondjuk nem rossz olyan konnyunekerzem magam de miert nem tudok enni?
2016. aug. 9. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem kellett volna csinálnod... én a helyedben orvoshoz mennék. Tudod, hogy ilyen koplalásnál, különösen extrém körülmények közt (pl a meleg) a tested hogy szenved? Tönkreteszed magad, a szervezeted elemészti magát, akár súlyos állapotba is kerülhetsz. Fogyni úgyse fogsz az ilyen baromsággal, miért csinálsz ilyet?


Menj orvoshoz.

2016. aug. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahm... örülj, ha nem lesz komolyabb bajod. A gyomrod összeszűkült, a szervezeted segítségért kiált. Hadd gratuláljak, igazi bölcs vagy.

van valami, amit kívánsz? Egyél, lassan, kicsit. Majd két óra múlva ismét. Próbáld visszatágítani a gyomrod. Igyál sokat.

2016. aug. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!