Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy használjam a végbélkenőcs...

Hogy használjam a végbélkenőcsöket?

Figyelt kérdés
Volt végbéltükrözésem és egy apró sebet talált a doki, azt mondta 1-2centi mélyen. Felírt Ialugen Plus krémet és Aurobin kenőcsöt. Ezt gondolom akkor belül kell bekenni? Az jó, ha előbb megmosom, megszárítom aztán egy ujjpercnyit bedugok és ott mindenfele szétkenem? Nem tudom a pontos helyét, igazából még a papírra sincs ráírva. Az orvosnak meg nem volt ideje válaszolni a kérdésekre:/

2016. aug. 30. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:

szia, igen igy müködik, de gumikesztyűt vegyél fel.

nekem is volt ilyen,arra kell figyelni h ne legyen kemény a székleted.

2016. aug. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, bele kell túrni kissé a végbélnyílásba ilyenkor. Vegyél egy pár gumikesztyűt, vágd le az ujjait, úgy tíz alkalomra elegendő lesz.
2016. aug. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Eddig a kúpokhoz nem használtam kesztyűt(tök feleslegesen használtam őket, mert nincs is aranyerem). Nem elég az alapos kézmosás szappannal? Elvégre csak 2centit megyek fel és az nagyjából kitisztítja a vízsugár is.

Illetve az lenne még kérdésem hogy azt mondta az orvos 3hétig használjam mindkettőt, de a szteroidos krém betegjátékoztatójára az van írva maximum 5-7napig használjam.

2016. aug. 30. 22:03
 4/6 A kérdező kommentje:
Érdekes, felhívtam a dokit és ő azt mondta nem kell feldugni az ujjam. De ha csak a külsejét kenem be, hogy éri el a sebet?
2016. aug. 31. 09:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt gondolnám, hogy sehogy, de a doki jobban ismeri a sebet, lehet hogy nincs is 2 centi mélyen és egy "kakáló mozdulattal" vagy pucssítással már a felszínen is elérhető.
2016. aug. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak ha annyira kinn van nem értem, hogy lehet hogy eddig nem vette észre egyik se. Voltam először háziorvosnál, az is megnézte kívülről. Aztán egyik sebésznél kétszer is voltam, ő fel is nyúlt mindkét alkalommal. Illetve ez a második sebész is először csak megnézte. Mindegyik alkalommal a fél napom ráment a várakozásra.
2016. aug. 31. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!