Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány éves kortól lehet orrsövé...

Hány éves kortól lehet orrsövényműtét?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 13 éves vagyok és alig kapok levegőt az orromon keresztül, főleg amikor alszom és olyan "náthás" éreztem szokott lenni amikor bedugul az orrom...de ez már 2 hónapja.. :/ főleg amikor alszom, akkor szokott nagyon zavarni. Anyukám szerint lehet h orrsövényferdülésem van:/

Válaszokat előre is köszönöm! :)



2016. szept. 1. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
18
2016. szept. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy 20 éves kor alatt nem nagyon műtenek, csak indokolt esetben. Nekem már jó pár éve vannak nagyon rossz tüneteim, vagyis már csak voltak, de nekem sem csinálták, hiába olyan nagy fokú volt a ferdülés, mert még ilyen korban fejlődik az arc-,illetve orrcsontod is, ezért m4ég nem tudni, hogy fog-e javulni neked vagy sem. Az pedig, ha most megműtenék, rossz irányba is befolyásolhatná az arcod-, illetve az orrod fejlődését. Amúgy Én is 19 vagyok, de nekem már nagyon indokolt volt a műtét. Engem most műtöttek nem régen, pontosabban augusztus 30.-án. Ha bármi kérdésed lenne ezzel kapcsolatban, írj nyugodtan!
2016. szept. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké!:)
2016. szept. 9. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!