Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan oldal a neten ami...

Van olyan oldal a neten ami leírná részletesem az összes mérgező gomba hatásait, ha van ilyen el tudná vki küldeni a linket?

Figyelt kérdés

Már keresgélek egy ideje de nem találok a neten semmilyen olyan oldalt ami leírná pontosan külön az összes m. gomba hatását valaki elküldene egy linket?


Kérlek segítsetek!



2016. okt. 21. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen természetesen nem létezik. Még azt sem tudjuk, hogy minden gombát ismerünk e? Kezdjed csak egyfajta gombával, aminek tudod a nevét is, és annak nézd meg a hatását. Mentsd el magadnak, és keress rá a következőre...
2016. okt. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék Kérdező, ez egész jó leírás. Az ÖSSZES mérgesgomba hatásmechanizmusa nem hiszem hogy bárhol is fel van sorolva, mert még mindig sok az olyan gomba aminek nem ismerni a hatóanyagát.

2016. okt. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most már rettenetesen érdekelne, miért kell ez neked?

Narkózni akarsz a természet lágy ölén, ki akarsz nyírni valakit, vagy öngyi leszel? *.*

2016. okt. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és nyuglom semmi rosz szándékom nincs csak érdekelt mert szeretem a gombákat és ha egyszer én szeretnék gombászni tudni akartam mi lehet a legrosszabb mérgezés amit kaphatok :D
2016. okt. 23. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!