Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyit fogytam?...

Normális, hogy ennyit fogytam? 2 hónap alatt 15 kg ment le.

Figyelt kérdés

Májusban még a mérésemnél 82kg-t mutatott a mérleg illetve szemmel láthatóan volt rajtam fölösleg. 173cm vagyok tehát a 82 bőven túlsúly. Évekig mindennap leküldtem egy tàbla csokit volt,hogy többet. Júliusban kezdtem ezt csökkenteni,végül teljesen elhagytam. Elkezdtem mindennap futni járni 5-6 kilómétereket. Jócskán kevesebbet is eszem,sokszor még tudnék enni,de nem akarok. Sok gyümölcsöt eszem és kerülöm a zsíros ételeket. Szeptemberre elég jó formába jöttem,67kg-ra sikerült lemenni, plusz kettővel csökkent a ruhaméretem. Normális ez a hamar fogyás? (Semmilyen tablettát nem szedtem)

14L



2016. okt. 24. 01:04
 1/1 anonim ***** válasza:
A tabletta átverés és tönkreteszi a szervezetedet,továbbra se használd!Ami a leadott kg-okat illeti,kb. a duplája annak mint amennyit 'szabadott' volna fogynod.Heti fél-,1 kg az egészséges.De becsülendő a kitartásod és ezek szerint ügyesen tartod a diétát.Sok felnőtt,túlsúlyos emberben nincsen fele ennyi akaraterő és önuralom mint benned,nem vagy semmi!Egyébként a zsíroknak nagyon fontos szerepe van a szervezetet illetően,szal nem érdemes teljesen kizárni őket.A fehérje is fontos az izomzat fenntartása miatt.
2016. okt. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!