Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek pattanások ellen?...

Mit tegyek pattanások ellen? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Lassan két éve borzasztó sok pattanásom van. Nem tudom mit tegyek. Semmi krémet ne ajánljatok mert nem teszek az arcomra semmi krémet. Minden reggel és minden este jó alaposan megmosom az arcom hideg vízzel. Ennek ellenére nem mennek el a pattanások. Reggel mikor felkelek nagyon kevés van, akkor megjön az életkedvem és imádkozok hogy ne jöjjenek vissza. De sajnos visszajönnek. Valami házi kéezítésú pattanásrltávolítót ha tudok írjatok. Vagy ha van olyan akinek régen sok pattanása volt, de már nincsenek, írja meg hogy hogyan távolította el őket.

14/L



2016. okt. 29. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak kérdezem, hogy miert nem teszel az arcodra krémet? A helyzet az, h csak vizzel nem lehet eltávolítani minden szennyeződést az arcodrol. Esetleg valami szappan is kellene hozza. Illetve, szukseg lenne hidratalasra is, tehat kremre.
2016. okt. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát az van hogy anyum szerint a természetes bőr a legegészségesebb. És amúgy nem tudnám hogy közölni vele, hogy vegyen már valami krémeet
2016. okt. 29. 20:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, amit éppen itt a gyakorin olvastam: nem kell törülközővel megtörülni utána az arcot, hanem hagyni kell, hogy magától párologjon el a maradék víz. Így az ember nem keni szét a kórokozókat a saját arcán.
2016. okt. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm a tanácsot
2016. okt. 29. 21:10
 5/9 anonim válasza:
Az avonak van valami pattanástalanító kréme nekem bevált be is vásároltam azota is itt ál 2db olyan hamar levitte és én pakolásként használtam fürdés után este alpasan lemosod az arcod felkened ezt a krémet ami egybként fehér színű jól bekened az arcod majd másnap lemosod.Amugy a felkenés pillanatában lehet érezni hogy húzza ráncsa össze a bőröd.Regeli lemosás után pedig a szintén avonos termékek bekened az arcod ez egy arcesz,tonik ami színtelen kellemes illatú és tovább húza össze a bőröd.Este fürdésnél megint lemosod az arcod és szinte érzed az ujadon az elhalt hám és patanás maradékokat majd kezded előlről.A krém neve:clear emergency a toniké:blemish clearing
2016. nov. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A pattanásodra tegyél jeget vagy valamilyen mélyhűtős dolgot és tartsd ott 3-5 percig. Ezután mosd alaposan a kezed és masszíroz a bőrbe egy kis facsart citromot (ne citromlevet használj!) és ezután aloe verát+mentát összekeverve éjszakára hagyd úgy. Ha nem is múlik el a gyulladás vagy a pattanás enyhülni fog sokkal és meg lehet ismételni. Viszont ha sokszor és rendszeresen használod hétvégén mindenképpen hagyd kicsit pihenni és szellőzni. Ha nem válik be kozmetikus szakszerű tanácsokat tud adni :)
2016. nov. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! A kozmetikusom ajánlotta ezt a házi pakolást: verjük fel egy tojás fehérjét, tegyél bele egy kanál fahéjat. Kend fel az egész arcodra,várj amíg megszárad és langyos vízzelmosd
2016. nov. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Le**
2016. nov. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Es neked ez hatott?
2016. dec. 1. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!