Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minden reggel fáj az alhasam....

Minden reggel fáj az alhasam. Lehet herevisszér az oka?

Figyelt kérdés

Már 3 év a fáj az alhasam reggelente, először csak kicsit éreztem bal alul aztán 1 évvel rá márt határozottan kellemetlen érzés.

Úgy érzem, mintha a sok vízszintes fekvéstől lenne valami problémám és attól fáj az alhasam.


Volt hasmenésem és pattanásszerű dudor a szájpadlásomon ami rendszerint 2-10 órával később elmúlt.

Ez kb 1 évig tartott és a tejtermékek abbahagyása után elmúlt ez a két tünet.


Van herevisszerem, eléggé ki van tágulva, arra gondoltam, hogy talán nem tud a vér normálisan visszafolyni ezért van az, hogy a sok fekvéstől érzem ezt a fájdalmat.


Voltam tükrözésen, urológián 2 szer, UH-n, vérkép is készült minden vizsgálat negatív lett.

Az első urológus azt mondta, hogy biztosan nem herevisszér. A másodiknak nem említette a tágulatot, megvizsgált rendesen, de ő se talált semmit.(a visszérről nem mondott nekem semmit, pedig jól látszik)


Köszönöm, hogy elolvastad!


23/F



2016. nov. 6. 22:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!