Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ez? Miért ilyen...

Miért van ez? Miért ilyen nagy a fenekem és a combom? Hogy tudnám leadni?

Figyelt kérdés

165-6 cm vagyok és 52 kg. Nem tudom, hogy miért van, de nagyon idegesít már hogy a seggem és a combom nagy... Atlétizáltam, most már nem 1 hónapja, de már akkor is ilyen volt, úgyhogy ez nem azért történt, de nagyon nagyon rossz, nagy a seggem és a combom, pedig alapból nem is vagyok annyira kövér... Annyira zavaró, majd meg őrülök. Sokan mondják, hogy nem nagy, meg hogy ez nőies, de szerintem nem !!! Szerintem nagyon csúnya. A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnám leadni a combom és a fenekem felét???

Légyszi normális válaszokat, és nem kell mondani hogy nem kell onnan fogyni meg ilyenek...



2016. nov. 9. 15:43
 1/8 A kérdező kommentje:
13/L
2016. nov. 9. 15:44
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell fogyni, ha pasiknak tetszik! Képed van?
2016. nov. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Testi adottság. Sosem lesz lapos segged és vékony combod, akármit is csinálsz. Ilyen a csontozatod. Ugyanúgy ahogy egy keskeny vállú srác sem tud változtatni, te sem...
2016. nov. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem fogom mutogatni magam elég ha elképzelitek :D
2016. nov. 9. 16:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

", pedig alapból nem is vagyok annyira kövér"

Ezzel a súllyal és magassággal egész biztosan nem vagy kövér semennyire. 13 éves vagy, még fogsz alakulni, lehet, hogy javulni fog a helyzet vagy megtanulod elfogadni. A te korodban sokan nagyon kritikusak önmagukkal, nekem konkrétan "babahájam" volt, vagy hogy nevezzem, olyan formátlannak éreztem magam, pedig kövér én sem voltam. Kinőttem. Tehát te is reménykedhetsz, ahogy nősz, még változik az alakod.

Mivel képet nem mutatsz, ha nem is magadat, legalább hozzád hasonlót, nem tudjuk megmondani, hogy tényleg csúnya-e, de ez többnyire tényleg alkati kérdés, ha egyszer nem vagy kövér, nem fogsz tudni fogyni fenékből/combból. Ahogy írod is, mások pedig pont ezt fogják nőiesnek tartani. Ez hasonló, mint a nagy/kis mellek kérdése. A kismellűeket az zavarja, a nagymellűeket meg az ellenkezője, de a fiúkból, férfiakból is van, akinek az egyik, másiknak a másik jön be.

2016. nov. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha van is problémád, akkor az a fejedben van !
2016. nov. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szégyen, de még indig itt tartok xD
2017. okt. 24. 20:06
 8/8 anonim válasza:
Na?
2023. ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!