Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az egész családom beteg, Mit...

B.Robi kérdése:

Az egész családom beteg, Mit lehet ellene tenni Többi lent Sürgős?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Pénteken kezdődött a dolog, hogy én elkezdtem beteg lenni. Láz és rossz közérzet, gyengeség panaszokkal. Mára már az egész család bele esett és nem tudjuk mi lehet ez

A 9 éves tesóm (fiú) tegnapi nap folyamán lázas lett, gyenge, köhögött és estére már nagyon hányt. A 11 éves (lány) tesóm még talpon van, bár már nála is jelentkeznek a tünetek. Ma reggel pedig már a szülőket is elkapta. Általános panaszok: Levertség, iszonyú fáradtság, láz, köhögés, hasmenés, hányás/hányinger. Apukámnak a lábára ment rá. Nagyon nagyon fáj neki. Szinte mindenkit ledöntött. Voltunk tegnap dokinál és ilyen zefzilt meg erigon szirupot írt nekem, a fiú tesómat meg megszúrta. Nálatok is van ilyen vagy a környezetekben?? Mit lehet ellene tenni? Sürgős



2016. dec. 10. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint most a fél ország beteg, mindenki tele van vírusokkal. A háziorvos csak elmondta, hogy mi a probléma, nem?
2016. dec. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vírus van ,sajnos.Itt GYK-n is te vagy kb. a huszadik,aki kiírja,hogy beteg.A doki adott gyógyszert,pihenj sokat,igyál sok folyadékot.Ennyit tudsz tenni.Jobbulást kívánok az egész családnak,meg mindenkinek,aki beteg! :)
2016. dec. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerőseim körében is van ez a vírus. Hányással és hasmenéssel is járhat. Van aki már 2 hete nem tud meggyógyulni, és van aki tüdőgyulladást kapott. Én magam is beteg vagyok, de úgy néz ki, hogy rajtam hamar átmegy. Tegnap nagyon fájtak az ízületeim, hőemelkedésem volt. Légcsőhurutom van, és fájt a torkom, náthás is vagyok. Valami vírus. Ezüstkolloidot fújtam a légutaimba, és sok C vitamint, D vitamint szedtem, valamint 100 %-os gránátalmalét ittam. Gyömbértea, és gyógynövény teák /cickafark, echinacea/ is sokat használ.
2016. dec. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokat nem lehet tenni, ki kell feküdni, és szedjétek amit felírt az orvos.
2016. dec. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!