Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert kezdtek el jobban...

Miert kezdtek el jobban latszodni az ereim?

Figyelt kérdés

Feherebb borom ban az atlagosnak, de ez mar egy ideje igy van. Eddig is latszodtak az ereim halvanyan mint mindenki masnak, most viszont szinte latom az egesz testemen, hogy merre tartanak, a kezfejemen, a karomon, a labamon, labfejemen. Lehet ez valami rossznak a jele?

Kekek es neha duzzadtabbak is.



2016. dec. 11. 03:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi folyadékot iszol naponta?
2016. dec. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Én egyszer hónapokig nem ettem nem is ittam sokat. 10 kilót fogytam. Akkor nekem is volt ilyenem. Azóta vérkeringési problémáim vannak. Illetve hideg allergiám. Nem valami kellemes. Jobb ha majd megemlíted a dokinak
2016. dec. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mit jelent az hogy hideg allergia?

Egyebkent nem sokat altalaban 2 decit vagy valamikor tudok 1 litert is, de csak gyumolcslebol vagy nesteabol, nem szeretem a cukros italokat, nem eszek leveseket sem, es vizet sem szoktam inni.

Meg mostanaban nincs nagy etvagyam se. Legszivesebben kerulom,ha ennem kell.

2016. dec. 11. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!