Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véradásra szeretnék a napokban...

Véradásra szeretnék a napokban menni. Végeznek vizsgálatokat és jól tudom, hogy ha kérem akkor értesítenek az eredményről?

Figyelt kérdés

Ha értesítenek, akkor azt kérésre teszik vagy, ha bármi probléma van, akkor amúgy is? Mert én szeretném megkapni az eredményeket, ha negatív, ha pozitív. Erre van módom? Illetve mennyi időbe telik ez körülbelül? (gondolok itt az eredmények kiértékelésére és megérkezésére)

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2017. jan. 5. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én értesítést csak arról kaptam, amikor felhasználták a vérem. - Régen arról sem szoktak küldeni szerintem. De legalább volt sör meg virsli - most meg egy nápolyi és víz...
2017. jan. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Véradásnál nem értesítenek:)előtte megvizsgálnak,hogy amit levesznek" vért egészséges vagy-e.A vérvételnél van az,hogy megtudod az eredményt az egészségi állapotoddal kapcsolatban.
2017. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Persze, de gondolom azt nem helyben csinálják, mivel egy csöppet időigényes. Viszont, ha találnak valamit arról csak szólnak, nem?
2017. jan. 5. 20:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha "van valami", akkor küldenek egy sablonlevelet, hogy fáradj be ide meg oda, és ott személyesen mondja el az orvos, hogy mi a gubanc.

Alapértelmezésben nem küldik ki az eredményt.

2017. márc. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!