Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mióta lefogytam 15kilót,...

Mióta lefogytam 15kilót, miért fázom állandóan?

Figyelt kérdés

Folyton vacogok még a sütő mellett is felöltözve. Hiába van rajtam 3vastag zokni,kesztyű,mintha a végtagjaim is ellennének fagyva. Rettenetes. Ezelőtt,mindig izzadtam,az volt a baj(főleg a hónaljam) mióta fogytam nem tudok izzadni,egyáltalán nem is izzadom,csak fázom állandóan,legyen akármilyen meleg. Ez mindig igy lesz már? Mitől van,mit csináljak ellene?

Egy Nő/170/49



2017. jan. 14. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
170cm/49 kg? Akkor ne csodàlkozz. Csont ès bőr vagy, persze hogy fàzol.
2017. jan. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csont és bőr. Még mindig van miből fogyni. Lehet az a legnagyobb bak,hogy lement egy csomó izmom?
2017. jan. 14. 12:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet a gyenge immunrendszer miatt.
2017. jan. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szinte mindennap eszem aszkorbinsavat és zöldségeket
2017. jan. 14. 13:01
 5/10 anonim ***** válasza:
a túlzott fogyókúra gyengít és öregít
2017. jan. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok öreg. Gyengének valóban gyengébb vagyok :(
2017. jan. 14. 15:01
 7/10 anonim ***** válasza:
az öregítést úgy értettem h aki túlzásba viszi a diétát az hamarabb ráncosodik stb.
2017. jan. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ez normális. Szerintem idővel helyreállhat de egyáltalán nem biztos. Mivel a magasságodhoz kissé kevés ez a súly így persze hogy fázol nincs mi melegítsen a testeden
2017. jan. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha csak végtagjaid fáznak,nehogy valami vérkeringési probléma legyen,ami független a fogyástól. egyébként a hőtároló zsírréteged tűnt el. Egyél naponta pár szem diót mogyorót vagy mandulát. Én 176/58 vagyok,5 kg-t fogytam, 2 pulcsiban és pufimellényben vagyok bent a kézimunka boltban munka közben.
2017. jan. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
-15 kg?Minden sejted összehúzodott minimálisra,vérkeringési zavar lépett fel,ami majd hozza magával a többit.pl: trombózis,érszűkúlet,szívdobogás,fáradékonyság meg sorolhatnám.A vége a temető.Gondolkozz!! Megéri mert izzadtál?Uhh igen,biztos undinak tartották,de nem az.mikor izzadsz valójában méreganyag távozik a szevezetből,de most hogy már nem,igy majd mellrák lessz helyette.Ui: a nejem doktor.
2017. máj. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!