Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet velem?

Mi lehet velem?

Figyelt kérdés
A menstruációm után egy napig barna pecsételő folyásom volt. Azt hittem ez teljesen normális. Aztán elkezdtem érezni, hogy fáj a nemiszervem, mintha beütöttem volna, viszont ilyesmiről szó sem volt. Az első gondolatom az volt, hogy mi van ha bent felejtettem a tampont. Mert fájt ha sétáltam és fájt ha leültem. Ezért felnyúltam magamnak es nem volt semmi. (Bocsánat a kifejezésért) de nem éreztem semmit. Ez is egy napig tartott. Viszont mostmár tisztán emlékszem, hogy nem hagytam bent a tampont. Rossz a közérzetem napok óta, fáj a fejem, és az alhasam is fáj. Igazából semmi komolyra nem gondoltam mindaddig míg olyan érzésem nem lett mintha valami lenne a hüvelyemben, ezért felnyúltam és egy dudort éreztem bal oldalt a hüvelyem falán. Kb. földimogyoró méretű. Nagyon megijedtem, holnap elmegyek orvoshoz.

2017. jan. 18. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Elkepzelheto, hogy bartholin mirigy ciszta. Ez kozvetlenul a huvely bemenetnel van.

Nekem is volt, evekig szenvedtem vele, sokszor elmult, visszanott, leszivtak, kivakadt, amig egyszer ki nem vagta a dokim es azota nincs semmi gond.

Ha kiderul, hogy az, mar pedig nagyon valoszinu, mert mi mas lehetne, akkor azt tanacsolom, hogy mutesd ki minel hamarabb, nem erdemes szenvedni.

2017. jan. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na, voltal dokinal? Mit mondott?
2017. jan. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!