Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, akinek...

Van köztetek olyan, akinek felírtak hiperaktivitás elleni gyógyszert, de nem szedte be és mégis normális ember lett? én jelenleg egyetemi hallgató vagyok, igaz levelezőn.

Figyelt kérdés
Igaz, magántanuló lettem már általánosban, mert nem bírtam a folyamatos ücsörgést, de elvégeztem a sulit. állva, menetelve, mozgás közben tudtam és tudok tanulni. Futópadon szoktam jelenleg is tanulni és netezni is. Jah, és fitt vagyok.... A gyógyszertől zombi lettem gyerekként, és szüleim akarata ellenére lehúztam a rákba a wc-n. többet nem váltották ki :)
2017. jan. 20. 22:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha amúgy semmi más bajod nincs csak hogy nem nem bírod a padban ücsörgést, arra talán csak nem kell gyógyszer, ha máshogy meg tudod oldani a tanulást :) Legfeljebb netes munkát végzel majd futópadon :) És fitt maradsz legalább
2019. febr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!