Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kelek fel mindig az...

Miért kelek fel mindig az éjszaka közepén és mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Mostanában van, hogy elalszok olyan 11 körül és mindig felkelek hajnali 3-4 körül teljesen éberen. Ilyenkor vagy forgolódok 1-2 óráig és alszok még egy kicsit, vagy csak várom, hogy teljen az idő, de így egyáltalán nem vagyok kipihent. Mi okozhatja, mit lehet tenni ellene?

A fizikai mozgást meg szokott lenni, stresszes dolog sincs az életemben, szóval nem tudom mi okozhatja.



2017. jan. 22. 05:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Én minden nap 3.07-kor ébredek, akármikor fekszem le. Már nem kínlódok, erőlködök hogy visszaaludjak, inkább felkelek. A délutáni edzésemet áttettem hajnalra.
2017. jan. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nincs valami, amire nagyon rápörögtél? Én amikor rápörögtem a világháborús témára, velem is ez volt. Csak én nem aludtam vissza.
2017. jan. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs, most tényleg semmi olyan nincs. Ezért nem is értem.
2017. jan. 22. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!