Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fázom mikor meleg van...

Miért fázom mikor meleg van mindenki másnak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen megfagyok akármi is van.

2 felső,2polárpulcsi és egy bundás felső is van rajtam alul is cicanaci rajta leggings s egy fari, de fázom. :S

S mindezt úgy hogy a kályha közelében vagyok s fázok folyamatosan.

kicsit vékony vagyok az ok de azért nem annyira hogy amiatt, teljesen átlag alkat vagyok.

s ez van nyáron is akár +37 fokban is. :/

Ötlet?



2017. jan. 22. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is fàzos vagyok,igaz ennyirre nem,de este pizsi helyett melegitő nadràgban,hàzi zokniban,polóban és köntösben vagyok úgyis fàzni szoktam.Azt olvastam ,hogy ha valaki fàzik és a végtagjai is mindig hidegek(mint nekem) pajzsmirigy betegség okozhatja vagy a vérkeringése nem jó.Szerintem menj el egy labor vizsgàlatra.Én is megyek a jövő héten.
2017. jan. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami gyulladás lappanghat benned.
2017. jan. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Gyulladásom nincs s nem is vagyok az a beteges típus, jó ha 4-5 évente vagyok beteg.

Esetleg ha meg is fázom 1 napos szokott lenni de még a láz is.

Pajzsmirigy háát esélyesnek tarthatom ezt elvégre nem tudom, hogy jól működik-e nekem.

Mert Sejtem már egy idelye hogy valami gond van mert pl 6 éve nem változik a súlyom semmit.

a vérkeringésem is talán kicsit de nekem csak a talpam a jéghideg de még 3 zokniban is.

Még nem tudom hogyan is kellene vizsgálatra mennem :S

2017. jan. 22. 12:48
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a házi orvosodhoz beutalóért(legalábbis itt Budapesten XI. kerületben ez a módja) és utána a háziorvos elküldhet pajzsmirigy vizsgálatra, ha olyanok a leleteid, de reméljük nem, csak szimplán fázos vagy :)
2017. jan. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Meglesz de remélem a mihamarabbi melegedést és a 40 fokokat mert itt baj lesz... :D
2017. jan. 27. 19:11
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nassolásként egyél olajosmagvakat, diót, mogyorót, mandulát. A testmozgás is jó hatással lehet. Okozhat fázást a kellő kipihentség hiánya is. Én suliban szoktam fázni, gondolom Neked sincs meleged ott sem.
2017. jan. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

a suliban amint a radiátorra ülök már érzem hogy kezd kihülni s rá 5 percre már nem is érzem a hőjét :/

rengeteg olajos magvakat eszem s csak nekem van megengedve a suliban pedig egyik tanár se csípi.

A mozgással nem annyira lennék el mert a porcaim... szerintem azoknak régen annyi.. egyszeren iszonyat sokat roppanok.

Kb óránként 3-4 et mindkét combforgó a gerincem 10 percenként kb a nyakamat nem tudom mert sokszor be van állva.

Ha a karom megmozdítom a könyökömnél hatalmasat roppan. O.o

tehát a mozgás kaput mert csak fájna.

2017. jan. 28. 13:26
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#első vagyok_: Remélem azért 40 fokok nem lesznek :D akkor én leszek roszul :S :D
2017. febr. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Najó maradjunk a 34 fok vagy 30 környékén :) az még ideális talán de akkor is meleget akarok XD
2017. febr. 3. 19:28
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#Utolsó előtti : Na ez mindjárt más :D :D ;)
2017. febr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!