Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Izomgörcs ellen tudnátok...

Izomgörcs ellen tudnátok valamit ajánlani?

Figyelt kérdés
Szinkronúszó vagyok és a vízben folyton begörcsöl az egész lábam (mert ugye ott nagyon kell feszíteni). Magnézium pezsgőtabléttát iszok de annyira nem segít... Valami más?

2017. jan. 22. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Mydeton. Egy próbát megér!
2017. jan. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gömbicica ***** válasza:

HA edző nem tud erre tanácsot adni, akkor laikusoktól nem hinném, hogy kielégitő választ kapnál :(

Ez a magnézium dolog meg szerintem egy hülyeség.

LÁbgörcsre én is szedtem, de ugyan ugy visszajött.

Aztán azt sem tudjuk, hogy en kimosodik a szervezetből, vagy felgyülemlik, vagy esetleg nem kellene-e mellé még valami, ami segiti a felszivódást.


ez nem egyszerü döntés.

2017. jan. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gömbicica ***** válasza:

mydetont én kaptam izomlazitónak, igaz hátamra, de :( :(

lehet, hogy kis időre talán javitott a helyzeten, de már egy hónapja szedem szinte, és még mindig nem jöttem rendbe (

2017. jan. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Használj folyamatosan spirulinát.
2017. jan. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gömbicica ***** válasza:

4-es? algát hogy szeded?

én vettem ugyan -már jó régen- spirulinát és chlorella algát.

de sehol nem találtam infot arra vonatkozóan, hogy hogyan kellene szedni.

Te hogy szedted ? -köszönöm-


kettőt gondolom egyzserre is lehet, mert mindkettő más-más. de hogy naponta mennyi tablettát enyém ilyen( [link]

és meddig ajánlatos, kihagyással, vagy folyamatos szedéssel stb.


igaz telószám van megadva, de azt még nem kérdeztem.


ha van tapasztalatod szivesen venném. köszönöm.

2017. jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A magnézium jó ötlet, de sajnos a pezsgőtablettában a lehető legrosszabb formában van jelen, olyan szerves magnéziumot kellene szedned, ami tényleg hasznosul a szervezetben. A Béres Magnézium+B6 tablettája kiváló, de bármi megfelel, amiben magnézium-citrát vagy magnézium-laktát van. Az sem mindegy, mennyit szedsz, naponta kb. 300-400 mg-mal tudod feltölteni a magnéziumraktáraidat, mellé pedig kell szedned D-vitamint is, hogy megfelelően felszívódjon. Nekem is nagyon gyakran görcsöltek az izmaim, de ezektől jobb lett. :)
2017. jan. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!