Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A memóriahabos párnám lehet...

A memóriahabos párnám lehet rossz, vagy a matrac miatt fájhat a nyakam?

Figyelt kérdés

Vettem ilyen memóriahabos párnát, még 2-3 hónapja, és azóta szinte jobban fáj a nyakam, mint előtte... :/

Ez van nekem:


[link]


Nem ilyen kialakításút akartam, hanem simát, mert valahogy ezt magasnak találtam, és valóban az is volt nekem eleinte, amikor először használtam, de mostanra valamennyire megszoktam. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a matracom nem túl jó fajta, sőt, középen be van süppedve picit... :S Szeretném majd kicserélni azt is, csak hát az drágább dolog, ugye, és azért gondoltam, hogy előbb párnával próbálkozom. Olyan sok jót hallottam a memóriahabos dolgokról, és matracban is azt vettem volna szívem szerint, de ezek után, nem tudom..

Az a problémám, hogy olyan érzésem van, mintha fel kellene "kapaszkodnom" a párnára, mikor rá fekszem, nem tudom, ez nem a matrac miatt van-e.


2017. márc. 11. 22:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Előre is nagyon köszönöm, ha valaki válaszol, és bocsi a hosszú leírásért!
2017. márc. 11. 22:43
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínű azért fáj mert gond van a nyakaddal és úgymond "helyre teszi". Sok idő, de utána megszokod és a nyakad is helyre kerül.

Barátnőm is használ hasonlót, neki vannak nyaktartási problémái, az orvosa ajánlotta ezt a párnát, meg gyógy matracot is ajánlott mellé természetesen. Azt az ő háta bírja, de nekem például iszonyatosan fájt eleinte. Elmentem én is az orvoshoz és mondta hogy igen tartás problémáim vannak, és így teszi helyre. A gyógymatracot használtan vettem át munkatársamtól újonnan elég borsós az ára. Persze mondta egy hozzáértő ismerősöm hogy már nem a legjobb a matrac de a semminél azért többet ér.

2017. márc. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hú, nagyon szépen köszönöm a választ! :)

Igen eltaláltad, sajnos vannak nyak, illetve hátgerinc problémáim.. :/

Ha nem vagyok nagyon pofátlan, megkérdezhetem, nem tudod esetleg a nevét a matracnak, amit a doki ajánlott? Pont most olvastam, hogy mondták mások is, hogy jó, ha az orvos ajánl, de csak nyáron fogok eljutni az hozzá.. :/

Előre is köszönöm!

2017. márc. 12. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!