Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet, hogy drogot tettek az...

Lehet, hogy drogot tettek az italomba?

Figyelt kérdés

Tegnap egy kisebb baráti társasággal ünnepeltük egyikünk szülinapját. Én keveset aludtam, három doboz sör után már jól éreztem magam, de nem álltam meg itt, ittam még egy felest. Ekkor már éreztem, hogy kicsit szédelgek, de még nem adódtak koordinációs problémáim.

Egyik srác a társaságból vett nekem egy pohár sört, amit megittam, de utána teljes képkiesésem volt, és hazaérve kb. fél-egy órán keresztül hánytam.


Előfordult már velem, hogy hánytam az alkohol miatt, na de akkor tényleg össze-vissza ittam mindenféle bort és pálinkát, és az egyben kijött, tegnap viszont, ahogy írtam is, elég sokáig voltam rosszul. Ma már szerencsére nem volt semmi bajom, leszámítva azt, hogy az utolsó órák kiestek, arra sem emlékszem, hogy hogy kerültem haza (haveromék hoztak haza, ennyit tudok).


Én eddig azt hittem, hogy túl sokat ittam, de olyan még sosem volt, hogy szószerint semmire nem emlékszek, teljes képszakadásom van az este végéről. Szerintetek lehetséges, hogy drogot kevertek a sörbe, vagy csak túl fáradt voltam, és jobban dobott az alkohol?



2017. júl. 17. 23:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdésedre válaszolva: lehetséges.
2017. júl. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kevés alvás után (főleg, ha nem vagy hozzászokva) egyáltalán nem fura, hogy kiütött a pia.

Akár egy korsó sör is ilyenkor olyan hatást kelthet, mintha már vagy 5-tel ittál volna.

2017. júl. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mojjo ***** válasza:
80%

Azt érdemes átgondolni, hogy miért is szoktak drogot keverni lányok italába. Ugye... hát tudjuk.

Na most, ha egy nagy társasággal voltál te is, meg az illető is a társaság része volt, akkor ezt nem nagyon lehet kivitelezni. Így, egy társaság részeként ilyesmit senki nem próbál be. Szóval nem túl valószínű, hogy ilyesmi történt volna.

(Azért esetleg érdemes utánakérdezni, hogy maradtál-e huzamosabb ideig azzal a fiúval aki a sört hozta neked, csak, hogy biztosra menjünk, de tényleg felettébb valószínűtlen eset.)

2017. júl. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, honnan veszed, hogy a kérdező lány? Egy szóval sem említette.

Vagy abból szűrted le, hogy az egyik haverjától kapott egy pohár sört? Tudod ez a barátok között így szokás!

2017. júl. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mojjo ***** válasza:
100%
@4: való igaz, nem lehetünk benne teljesen biztosak.
2017. júl. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan, hogy pálinkázás után semmi bajom nem volt másnap, egyszer viszont ugyanannyi pálinkától detoxban kötöttem ki. Én sem akartam elhinni, hogy nem volt semmi az italomban, de kolléga nyugdíjas búcsúztató partija volt, szóval nem az a bulizó tinitársaság gyűlt össze. :)

Szeritenm sokmindentől függhet, mennyire árt meg az alkohol, előző éjszakai alvás mennyiségétől, mit ettél aznap, mennyire voltál fáradt, sőt, szerintem még az időjárási frontok is befolyásolják, úgyhogy el tudom képzelni, hogy egyszer semmi bajunk, máskor meg majd meg halunk tőle.

2017. júl. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Phoney ***** válasza:
100%
Ha fáradtan behúzol három sört, aztán ráadásnak egy felest sörrel leöblítve, akkor elég könnyen megtörténhet ez. Egyszer egy ismerősöm (huszonéves, az alkoholt normálisan bírja) kialvatlanul ment munkába, aztán este beültünk 1-2 sörre, és egyetlen korsótól teljesen kész lett, úgy kellett hazatámogatnunk, miután egyáltalán fel bírt állni.
2017. júl. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy már ennyi is képkimaradást okoz.
2017. júl. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!