Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez minden napos?

Szerintetek ez minden napos?

Figyelt kérdés
Nem wc ztem már rég és ma este mentem a wc-re de nem tudtam wczni... És akkor észre vettem hogy véres kicsit a wc papir... de már előtte nagyon borzaszto érzés volt wcznem.. miért van ez? lehet bajom ha véres volt kicsit a papir??? a szervemnek gondja tud esni??????
2017. dec. 26. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én elmennék orvoshoz a helyedben. Sötét színű volt a vér vagy világos? A világos utalhat aranyérre, a sötét színű rosszabbra.
2017. dec. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
világos színü volt a vér, és hogyan jelenik meg hogy aranyerem van?
2017. dec. 26. 19:55
 3/11 A kérdező kommentje:
ha még megyek el wc-re?
2017. dec. 26. 19:55
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést nem értem:D Nekem mikor aranyerem volt, úgy vettem észre hogy ülni se bírtam annyira fájt a végbélnyílásom és érezni is lehet, hogy van ott valami.

Utána kicsit nekem is véres volt a papír. De menj orvoshoz én azt mondom! Nem tusom neked megállapítani neten keresztül, lehet hogy tényleg aranyér de lehet hogy komolyabb. Már csak azért is menj orvoshoz mert írtad, hogy sokáig nem volt székleted és ez nem jó

2017. dec. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Erőlködésnél megpattanhat 1 hajszál ér,és azért lett véres kicsit a papír .Egyébként a szine most elhanyagolható .

Fogyassz több folyadékot,ne álljon ennyire össze .

2017. dec. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nálam is lehet érezni hogy van ott valami... De ha még megyek a wc-re előfordulhat mégegyszer?
2017. dec. 26. 20:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen lehet mindennapos hogy az erőlködéstől vérzik. Nekem annyira érzékeny az a rész hogy inkáb wc-zés után vízel szoktam mosni csak a javát törlöm. Tudom gusztustalan leírni de másképp nem megy. Tehát ha papíral törlöm ki rendesen már fel is sérti és véres a papír. Pedig aranyerem sincs. Nyilván vékony felület és érzékeny.
2017. dec. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha nincs aranyerem attol is elő tud fordulni ez?
2017. dec. 26. 20:12
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha tényleg érzed, hogy van ott valami akkor az aranyér. Kapsz rá krémet mint én, nekem két használat után elmúlt.

De igen, aranyér nélkül is lehetnek ilyen tünetek. Ahogy az egyik válaszoló írta, az erőlködéstől is lehetett a vérzés.

2017. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még annyi szedj probiutikumot egy darabig. Pláne így ünnepekkor se mozgás csak a kaja. Az rendberakja az emésztést. Már szedem egy ideje és semmi gond. Előtte nem mentem mindennap wc-re. Ha aranyered lenne fájna
2017. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!