Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet-e újra álmodni egy...

Lehet-e újra álmodni egy megtörtént eseményt?

Figyelt kérdés

A minap álmodtam 1 nagyon fúrcsát és félelmeteset amin nagyon elgondolkoztam.

És sajnos minnél többet gondolok rá annál több dolog ugrik be.És érdekelne h ez a dolog most valóban megtörtént vagycsak 1 nagyon hihető álom volt??

Van-e olyan h valaki újra álmodja 1már megtörtént eseményt??


2010. jún. 7. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet persze. Az agy elég furcsa dolgokra képes. Most ezt nem muszáj elhinni,de egyszer álmodtam egy nagyon furcsát én is az egyik barátnőmről,elmeséltem és kiderült h megtörtént vele pedig aznap mikor én este ezt álmodtam..
2010. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hihető persze! Főleg a mély álomban bármit bírsz álmodni! Az agy később alszik el mint a test de előbb ébred! Az idő alatt számtalan gondolat átfut az agyadon! A yoga egyik ilyen alapfélesége alvás előtt törökülésbe ülni átgondolni az aznap történteket és állítólag könnyebben alszik majd az ember, mert mire az megint az agyba kerül már reggel lesz és felkelhetsz és akkor már nem álmodhatsz! :D
2010. jún. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, és minél többet gondolsz rá, annál részletesebb lesz.
2010. jún. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zsuzsi1996 válasza:
En ma éjjel almondtam végig h hogyan halt meg az apukam es felravatalozását is :( nagyon megviselt es ugy keltem fel hogy könnyezett a szemem es amin megláttam a apukam képét sírtam :( de nem tudom hogy ez mit jelenthet :( segitsen valaki ....a eggyik baratnőm aszt mondta h nem sokára megfog jelleni a apukam :(
2012. júl. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!